Uniwersalne osłony na kwiaty – gustowne i eleganckie

osłonki na doniczki

Kwiaty są niezastąpionym elementem gustownie urządzonych mieszkań. Wnoszą one świeżość i radość do pomieszczeń. Ich zielone liście wprowadzają element natury do wnętrz. Ważne jest, aby odpowiednio i elegancko zaprezentować piękne kwiaty. Do tego celu służą efektowne donice, które stanowią ciekawą dekorację w modnych budynkach. Wśród takich ozdób można wyróżnić donice w kształcie koła bądź odwróconego stożka.

Osłonki na doniczki idealne do domu i na taras

Osłonki na doniczki doskonale chronią kwiaty przez zniszczeniem. Na szczególną uwagę zasługują te, w czarno-złotej kolorystyce, gdyż pasują one do klimatów w stylu loft. Są one niezmiennie modne już od kilku sezonów, czerń na dobre weszła do trendów dekoracyjnych. W stylowych osłonkach stosowane są kompozyty drewniane, metalowe oraz betonowe. Zapewniają one świetną jakość i precyzję wykonania. W zależności od konkretnego modelu, niektóre z nich można trzymać również na tarasie, balkonie i w ogrodzie. Do tego celu nadają się zwłaszcza porządne, ciężki betonowe osłonki. Są one odporne na warunki atmosferyczne, z ich pomocą można stworzyć cudowną aranżację w przydomowym ogrodzie.

Akcesoria, które doskonale eksponują kolorowe kwiaty

osłonki na doniczki

Osłonka na doniczkę może być umieszczona na charakterystycznych nóżkach metalowych bądź drewnianych. Może być ona również wykonana z wiklinowego materiału, w takiej stylistyce doskonale się ona dopasuje do zielonych roślin, paproci, sukulentów i kaktusów. Wiklinowe materiały idealnie odpowiadają wymogom rustykalnego stylu. W modzie dekoratorskiej cenione są także stalowe akcesoria, wykazują one szczególną odporność na uszkodzenia. Mogą one być umieszczone wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Dzięki wzorzystym, czarnym bądź kolorowym osłonkom, można skutecznie ukryć nieestetyczną starą doniczkę. Dzięki osłonom można także cudownie wyeksponować rośliny zielone. Wyżej wymienione produkty do ochrony kwiatów są cenione ze:

  • oryginalny design,
  • świetną jakość wykonania,
  • walory użytkowe,
  • uniwersalność.

Można je zakupić między innymi na stronie: http://www.sfmeble.pl/c/doniczki-i-oslonki-akcesoria-salon, ale także w wielu innych sklepach meblowych i z artykułami do wyposażenia wnętrz, kwiaciarniach oraz hurtowniach.