Lustro stojące: dodaj wybranemu miejscu ekskluzywności

lustro stojące

Lustro to akcesorium, które posiada już każdy z nas. Trudno ocenić jak wyglądamy, jeśli nie posiadamy takiego narzędzia. Lustra stojące są alternatywą dla zwykłych i małych lusterek. Pozwalają na szybkie podejrzenie pełnej sylwetki oraz przejrzenie się w dowolnej chwili. Są one również ciekawym rozwiązaniem pod względem aranżacji wnętrza. Dodając unikalnego charakteru, a ich obramowania nierzadko wzbudzają pozytywne skojarzenia z ekskluzywnością i miejscem dobrobytu.

Lustro stojące jako symbol dobrobytu

Lustro stojące wykonane jest ze szkła, a jego rama często jest specjalnie zdobiona. Takie połączenie cech sprawia, że nikt obok lustra nie przechodzi obojętnie. Większe lustra pozwalają dojrzeć wszystkie niedoskonałości i zobaczyć siebie tak, jak widzą nas inni.

Nie ulega wątpliwości, że lustro stojące pozwala wzbogacić wystrój mieszkania, korytarza i wypełnić pustą przestrzeń. Wprowadza niepowtarzalną świeżość i blask. Wyposażając się w takie rozwiązanie możemy zapomnieć o tym, że jesteśmy w czterech ścianach.

Lustro stojące dopełnieniem ekskluzywnej garderoby

Marzeniem większości z nas jest posiadanie szafy pełnej ubrań. Co jednak z nimi zrobić, jeśli nie jesteśmy w stanie ocenić jak w nich wyglądamy? Lustro stojące pozwala w sprawny sposób testować nam różne stylizacje we wnętrzu swojego domu.

Ekskluzywna garderoba nie musi być już tylko marzeniem. Od teraz możemy przeprowadzać metamorfozę nie przekraczając progu swojego domu. Sklepowa przymierzalnia nie musi być jedynym miejscem, które umożliwi nam znalezienie odpowiedniej stylizacji.

Wybierz lustro stojące o odpowiednich wymiarach

Wybór lustra stojącego powinien odbywać się w zgodzie z dostępną przestrzenią. Węższe wersje sprawdzą się w towarzystwie toaletek, a także w gabinetach kosmetycznych.

Większe lustro jak np. te z sfmeble.pl stojące to rozwiązanie, które warto umieścić w korytarzu, w sypialni lub w salonie. Umiejętne dopasowanie do mebli stworzy niepowtarzalny efekt, dzięki któremu będziemy w stanie zaskoczyć gości. To doskonałe uzupełnienie dla szaf i regałów.